JÓGÓVÝ RETREAT PRO ŽENY

23.6. – 25.6. v tichu Bílých Karpat

s certifikovanými lektorkami jógy Kačkou a Zuzkou

Probuď svoje ženství, pohlaď svoji duši 

a vykroč společně s námi na cestu „od sebe k sobě“.

Tento víkend je určen pro všechny ženy, které si chtějí odpočinout a zrelaxovat se. Napojit se na sebe a probudit či posílit svou ženu uvnitř sebe.

Pokud si chcete prohloubit, jak svou jógovou praxi a dechové techniky, tak pro sebe nalézt vhodný typ meditace či relaxačních technik, jste tu správně

Na tomto víkendu získáte nové poznatky na vaší jógové cestě a otevřete se novým zkušenostem. Prožijete společné chvíle se stejně smýšlejícími a inspirativními lidmi. 

Dovol si to! A udělej něco pro sebe a srkze sebe dělej svět lepším. Protože pokud nebudeš spokojená a odpočatá ty, nebude ani tvoje okolí.

Kde se potkáme?

V pátek odpoledne se potkáme v krásném a malebném místě v hotelu Háj

Součástí hotelu je i wellness s finskou saunou a masážní vanou, aby váš odpočinek byl zkrátka kompletní. A nebude ani chybět nádherný pohled do širokého okolí.

Jaký bude náš záměr?

Celý pobyt bude zaměřen na podporu a probuzení našeho ženství a ženské energie

V dnešní uspěchané době se čím dál častěji setkáváme s ženami, u kterých převažuje spíše ta mužská energie. Jsou to ženy, které chtějí být nejlepší v práci, doma, ve vztahu a někdy úplně zapomenou na samy sebe. A právě pro to jsme pro vás připravily tento víkend plný jógové praxi, odpočinku a meditací, tak aby ses opět naladila na sebe.

Samy máme rády bezpečný prostor pro sdílení i cvičení, a proto místa budou omezené pouze pro 11 žen.

S kým víkend strávíte?

Dříve jsem pohyb vnímala úplně jinak. Pokud jsem se nezpotila, měla jsem pocit, že nic nedělám. Byla jsem instruktorkou aerobicu, který jsem sama dlouhodobě dělala závodně. Až s přibývajícím věkem a bohužel i se zdravotními problémy jsem zjistila, že tudy cesta nevede. Jógu už sama praktikuji přes pět let. Samotná praxe mi pomohla nejenom se více zklidnit, ale také najít cestu k sobě a být tady a teď. Jógu vnímám jako styl života. Je to pro mě prostředek, díky kterému se po fyzické stránce cítím lépe, ale také cesta, díky které nacházím klid v sobě.
K józe mě přivedly zejména mé dlouhodobé bolesti zad, které následně vyústily v gynekologické onemocnění. Tohle všechno byl jen výsledek mého tehdy hektického života plného stresu. Na mých lekcí kromě ásán se také naladíme samy na sebe, jelikož jsme v dnešní době často odpojené, budu vás učit neustále vnímat přítomný okamžik, jelikož přesně v něm se odehrává celý náš život. V jógové praxi mám ráda plynutí jednotlivých pozic za sebou a také zaměření pozornosti na dech, který je základem našeho bytí. Dech v dnešní době opomíjíme a nedáváme mu tu důležitost, kterou má. Kromě jógy miluju cestování, vaření a pečení bez cukru a čas trávený se svou rodinou kdekoliv. 🙂
konzultace hrnova endometrioza
Kačka
lektorka
Jmenuji se Zuzana a jóga mě s kratšími či delšími přestávkami provází už od střední školy. Je to vlastně jediný pohyb, u kterého jsem dokázala dlouhodobě vydržet, a ke kterému se celý život vracím. Postupem času jsem také zjistila, že jóga není jenom o pohybu, ale dá se v ní nalézt něco mnohem hlubšího.
Často mi jóga pomohla proplout náročnějšími situacemi v životě a udržet mě v psychické i fyzické pohodě, a to ať už to bylo v rámci studia na Právnické fakultě, nebo později jako úleva od stresu v zaměstnání. Jóga mě dostává do přítomného okamžiku a poskytuje mi zklidnění, které se v dnešním uspěchaném světě zaměřeném na výkon těžko hledá. Kromě jógy ráda chodím na procházky se svým psem, miluji dobré jídlo a kávu, vaření a pečení, ráda čtu, cestuju a plánuju různé výlety.
Zuzka
lektorka


Co tě čeká?

Cena pobytu

Cena včetně lekcí, meditací a ubytování s polopenzí je 4990 Kč. Pro závaznou objednávku a rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu ve výši 2 000 Kč. Bez uhrazení zálohy vám nemůžeme garantovat místo.

Zbytek ceny se bude doplácet na konci května dle instrukcí, které vám přijdou mailem. Storno podmínky jsou uvedeny v obchodních podmínkách, které vám přidjou spolu s fakturou o zaplacení.