Moje nabídka

Přednáška Hrňová endometrioza

KUCHAŘKA

Už se slyšela, že jídlo může pomoct? Chtěla by si začít, ale nevíš jak? Nevíš co vařit, hledáš inspiraci?

konzultace hrnova endometrioza

KONZULTACE

Cílem konzultace je ženu vyslechnout, poskytnout jí porozumění a navrhnout možná řešení. Neméně důležitý je i fakt, že vyžaduji, aby ženy vzaly zodpovědnost za svoje zdraví. Nikdo nás totiž nezná lépe než my samy. A to nejlepší řešení právě pro nás nenajdeme venku. 🙂

~ O konzultacích ~

Konzultace

Jsi 1z10 a máš diagnostikovanou endometriózu? Bolesti spojené s touto diagnózou tě omezují ve tvém pracovním i osobním životě, všechny aktivity si musíš dopředu plánovat a i tak bolesti v průběhu měsíce tvoří 90 % tvého života.

Když jsem svoji cestu s endometriózou začala, hledala jsem někoho s kým bych si o tom všem mohla popovídat, kdo by mi podal nějaké vysvětlení s pochopením a úctou k ženskému zdraví a touze ženy být jednou maminkou. Bohužel ze strany doktorů se mi tohoto podání ani nabídnutého řešení nedostalo a tak jsem začala hledat „jinak“.

Dnes už vím jaké terapie/konzultace/léčení měly smysl a jaké naopak byly velkým omylem a vyhozenými penězi. 

Zároveň se tak propojila moje láska ke zdravému životnímu stylu, ženskému zdraví, ženskosti a seberozvoji, který byl u mě alfou omegou.

Endometrióza je taková učitelka žen, která nám přichází vždy „něco“ říct nebo nás“něco“ naučit a moc ráda budu součástí tvojí cesty ke zdraví a životu bez bolesti.

Konzultace probíhají online přes program Skype nebo Zoom. Cena jedné konzultace na 60-90 minut je 950 Kč. 

Začni i ty svoji cestu k uzdravení a bude mi ctí být u tvého rozkvětu! Ke každé ženě přistupuji individuálně a snažím se společně s ní najít to pravé řešení právě pro ní.

E-Kuchařka pro ženy s endometriózou

E-kuchařka je stále v prodeji!

Recepty v souladu endodietou na celý týden. Získej inspiraci. Nauč se recepty sama vymýšlet. A pomož svému tělu na cestě k uzdravení se.