Moje nabídka

Přednáška Hrňová endometrioza

KUCHAŘKA

Už se slyšela, že jídlo může pomoct? Chtěla by si začít, ale nevíš jak? Nevíš co vařit, hledáš inspiraci?

konzultace hrnova endometrioza

KONZULTACE

Postupně se ke konzultacím vracím. Časy mám omezené, proto v případě zájmu mi napiš na katerina@katerinahrnova.cz a najdeme společné řešení. 🙂

~ O konzultacích ~

O konzultacích a mém přístupu

Strava a změna životního stylu je už dlouhá léta součást mě samotné. Zdravou stravu neberu jako restrikci, ale jako něco, co mě osobně pomohlo s ohromnými bolestmi spojenými s endometriózou.

Pod pojmem zdravá strava si každý z nás představí trochu něco jiného a často se to dnes zvrtne až k ostré výměně názorů, co to vlastně ta zdravá strava je? Za mě jsou zásadní 3 věci – KVALITA, LOKÁLNOST A SEZÓNNOST. Svým klientkám jídelníček vždy vybírám individuálně, tak aby jim pasoval, a aby je neomezoval a jídlo pro ně nebylo jeden velký stres.

Jsem výživová poradkyně se státní autorizovanou zkouškou a mezinárodně certifikovaná lektorka jógy a téma stravy je pro mě doslova LÁSKOU (ano, jóga taky :-)). Když jsem zjistila, že mám endometriózu, tak strava bylo to první, čím jsem si zkusila pomoct a ono to vyšlo. 🙂

Samozřejmě strava na mé cestě nebylo to jediné, co mi pomohlo, ale byla velmi zásadní zj. co se bolestí týče. Hodně vnímám, že někdy může být těžké v dnešní přehlcené době najít nějaký režim a v tom všem se vyznat, a proto ti na tvé cestě ráda pomůžu, tak aby to vyhovovalo tobě – napiš mi a určitě společně vymyslíme cestu pro tebe – JAK NA TO! 

Cena 60-ti minutové konzultace je 950 Kč a to buď online nebo se můžeme potkat v Olomouci.

PS: Konzultace a nastavení stravy je pro všechny, kdo cítí, že právě výživa je jejich Achillova pata. 🙂 Termíny mám teď z důvodu toho, že mám malou dcerku omezené, ale většinou vždy nějaký termín společně najdeme.

PS2: Konzultace není pro ty, kteří očekávají, že dostanou vypočítaný jídelníček tak, aby se jim jejich „CHEAT DAYS“ vešly do maker. Tohle vám já neposvětím. 

Budu se těšit na spolupráci. S láskou K.

E-Kuchařka pro všechny, kdo nemůžou (nebo nechtějí) lepek, laktózu a cukr

E-kuchařka v prodeji níže!

Recepty nejen v souladu s „endo – stravováním“ na celý týden. Získej inspiraci. Nauč se recepty sama vymýšlet. A pomoz svému tělu, aby se cítilo lépe včetně tebe samé.